White Papers

Çalışan Gelişimi İçin Kesin Kılavuz

Ekim 25, 2021
Yeni becerilerin yüksek talep gördüğü ve çoğu uzmanın tam olarak istihdam edildiği bir dünyada, basitçe "beceri satın almak" artık uygun maliyetli değildir. Araştırmalar, bir şirket içi çalışana beceri kazandırmanın maliyetinin, yeni bir çalışanı işe almaktan yedi kat daha az olduğunu gösteriyor. Bu kılavuz, çalışan gelişiminin günümüzde neden hayati önem taşıdığını ve İK liderlerinin gelişimin etkisini en üst düzeye çıkarmak için etkili çalışan geliştirme programlarını nasıl oluşturabileceğini açıklayacaktır.

2021 İnsan Gelişim Raporu

Ağustos 12, 2021
Araştırmalar, yapılandırılmış çalışan geliştirme programlarının elde tutmayı, üretkenliği ve bağlılığı iyileştirdiğini gösteriyor. Bu rapor, çalışan gelişiminin günümüzde neden bu kadar önemli olduğunu ve İK liderlerinin gelişimin etkisini en üst düzeye çıkarmak için ED programlarını nasıl oluşturabileceğini açıklayacaktır.

2020 Uzaktan Çalışan İşe Alım Raporu

Kasım 7, 2020
Harika bir onboarding programı, yeni işe alınanları hızlı bir şekilde hızlandırır ve onları işe alma, işe alma, yönlendirme ve eğitme maliyetlerini haklı çıkaracak kadar şirkette tutar. Bu raporda bahsedilen etkili işe alım uygulamaları, yeni işe alınanlar için daha hızlı bir öğrenme eğrisi ve daha üretken ve katılımcı bir iş gücü ile sonuçlanacaktır.